Har ni frågor, tankar eller ideér?

Hör gärna av er om ni har frågor eller vill komma med synpunkter till oss. Använd formuläret nedan eller kontakta oss via sociala medier. Glöm heller inte att anmäla er till vårt nyhetsbrev nedan för att vara säker på att få de senaste nyheterna först.

Jag godkänner att Meriworks AB lagrar och använder min kontaktinformation för att kontakta mig visa integritetspolicy

Teamet bakom ImageVault

Vet du redan vem du ska kontakta? Då hittar du våra kontaktuppgifter nedan. Är du osäker på vem du bör kontakta kan du använda formuläret ovan alternativt ringa oss på 0480-31 47 95. Vi hörs!

Frida Johansson

Frida Johansson

Utvecklare

+46 (0)480-46 33 94

frida@meriworks.se

Maria Petersson

Maria Petersson

Partneransvarig

+46 (0)72-644 44 26

+46 (0)480-46 33 92

maria@meriworks.se

Peter Jonsson

Peter Jonsson

Utvecklare

+46 (0)480-46 33 93

peter.jonsson@meriworks.se

Lars Dahlin

Lars Dahlin

Testledare

+46 (0)70-106 30 52

lars@meriworks.se

Robert Blomqvist

Robert Blomqvist

Utvecklare

+46 (0)480-31 48 19

robert@meriworks.se

Richard Warlden

Richard Warlden

Utvecklare

+46 (0)480-31 48 16

richard@meriworks.se

Torbjörn Nilsson

Torbjörn Nilsson

Partneransvarig

+46 (0)70-107 43 34

+46 (0)480-31 48 25

torbjorn@meriworks.se

Johan Magnusson

Johan Magnusson

Produktchef

+46 (0)480-46 33 91

+46 (0)70-232 51 50

johan@meriworks.se

Dan Händevik

Dan Händevik

Utvecklare

+46 (0)480-31 48 18

dan@meriworks.se